Siki Zoltán TDK emlékérmet kapott

A TDK emlékérmet a BME 1987-ben alapította, melyet a karok Tudományos Diákköri Tanácsai javaslatára, az Egyetemi Tudományos Diákköri Tanács egyetértésével olyan oktatóknak, kutatóknak ad át, akik életük részévé tették a hallgatók tudományos munkára való nevelését, sok-sok éven át, szabad idejükben is foglalkoztak a hallgatókkal és nagy részük volt a díjazott dolgozatok elkészítésében. Az elismerést 2021-ben az Építőmérnöki Kar oktatói közül Dr. Siki Zoltán adjunktus kollégánk kapta. Siki Zoltán számos TDK dolgozatot konzultált oktatói pályafutása során. Csak az elmúlt évek sikeres dolgozatai is számos témával foglalkoznak:

Utóbbi két dolgozat az Országos TDK konferencián második, illetve első helyezést ért el.

Az eredményekhez szívből gratulálunk.